Lucky Four Leaf Studs

495,00 kr445,50 kr
Varumärke / Brand:
byBiehl
Produkttyp:
Örhängen
Mer information:
Stick
Färg:
Silverfärg
Material:
Silver sterling 925
Artikelnummer:
15323
EAN:
5712187107490
{missing dictionary item: colorOptions, culture: sv-SE}
  • Leveranstid: 2-7 arbetsdagar
  • Gratis frakt och presentförpackning
  • 60 dagars returrätt

Mer om Lucky Four Leaf Studs

byBiehls fyrklöverdubbar kombinerar elegans och symbolik i en vacker och tidlös design. Dessa delikata stiftörhängen är formade som en fyrklöver och har en unik glans som ger en exklusiv touch till varje stil. Den enkla men raffinerade formen gör dem perfekta för både vardagsbruk och speciella tillfällen. De kan enkelt kombineras med andra byBiehl-smycken, särskilt kollektioner med borstade ytor, för en snygg och sammanhållen look.

byBiehl är känt för sin moderna och hållbara smyckesdesign. Varumärket grundades med en vision om att skapa exklusiva smycken av hög kvalitet och samtidigt ta ansvar för miljön. Alla smycken är tillverkade av äkta sterlingsilver eller guldpläterat sterlingsilver, vilket garanterar en hållbar och allergivänlig kvalitet. byBiehl prioriterar hållbarhet genom att använda återvunna material och säkerställa etisk produktion, vilket gör deras smycken till ett medvetet val för stilmedvetna konsumenter.

Varumärkets kollektioner speglar en kombination av klassisk skönhet och modern skärpa. Med inspiration från naturen och en minimalistisk estetik är byBiehls smycken designade för att bäras och älskas i många år. Oavsett om du letar efter en elegant ring, ett vackert halsband eller ett par tidlösa örhängen, hittar du ett brett urval av smycken för alla smaker. Se hela sortimentet av byBiehl-smycken här: [länk till ringar], [länk till halsband], [länk till armband].

När du köper byBiehl smycken hos A-Hjort får du en rad exklusiva förmåner. Vi erbjuder fri frakt, så att du enkelt och bekvämt kan få dina nya smycken levererade direkt till din dörr. Alla beställningar paketeras vackert i gratis presentpapper, perfekt om du vill ge bort en speciell gåva till någon du tycker om. Om du skulle behöva byta eller returnera dina smycken har vi en enkel och flexibel bytesservice för att säkerställa en problemfri upplevelse.

Välj byBiehls örhängen i form av fyrklöver för ett stilfullt, meningsfullt och hållbart smycke som kompletterar alla smyckeskollektioner. Utforska A-Horts urval av byBiehl och hitta dina nya favoriter redan idag.

Artikeln har lagts till i korgen